top of page

Wszystko, co musisz wiedzieć

Mamy odpowiedzi, których szukasz

Dla nas, twórców firmy KEWER!, klienci są najważniejsi. Zależy nam na zapewnieniu klientom wyjątkowej obsługi. Dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań — może znajdziesz odpowiedź na swoje wątpliwości. Jeśli Twojego pytania nie ma na liście, prosimy o kontakt. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Rodzinne wakacje

Potrzebuję transportu podczas kilkudniowego wyjazdu. Czy możecie mi pomóc?

Odpowiedź jest tylko jedna: TAK! Chętnie zadbamy o transport podczas długoterminowego wyjazdu. Nasz kierowca będzie dostępny do Państwa dyspozycji przez cały okres wyjazdu.

London City

Czy przyjmujecie również rezerwacje na wyjazdy poza miasto?

Oczywiście! świadczymy usługi na terenie całego kraju, Jednak najbardziej skupiamy się na zapewnianiu transportu na terenie województw Kujawsko- pomorskiego oraz sąsiadujących.

Vintage samochodów przednia
Ile miejsc siedzących znajduje się w busie?

Nasza firma posiada busa ośmioosobowego (7+1 kierowca), cały czas się rozwijamy i z pewnością nasza flota powiększy się o kolejne samochody. O wszelkich nowościach dowiedzą się Państwo na naszych mediach społecznościowych oraz w zakładce Flota

Intratny
Czy można zapłacić u kierowcy w busie?

Tak, nasz bus jest wyposażony w kasę fiskalną oraz terminal płatniczy. Dzięki temu, mogą Państwo szybko i bezpiecznie dokonać płatności za przejazd.

bottom of page